Huawei’nin yeni nesil kulaklıkları yolda

Huawei, katlanabilir akıllı telefon serisi Pocket’ın yeni üyesi Pocket 2’yi 22 Şubat’ta piyasaya süreceğini duyurdu. Bu seride daha önce Pocket ve Pocket S modelleri olmak üzere iki dikey katlanabilir telefon tanıtılmıştı. Pocket 2, bu serinin en yeni ürünü olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda, bu telefonun lansmanı sırasında bir de boyun askılı tarzda tasarlanmış kablosuz kulaklık tanıtılacak. 2020 yılında piyasaya sürülen bir önceki modelin devamı niteliğindeki bu kulaklık, Huawei Freelace Pro 2 olarak adlandırılacak.

İlk Freelace Pro modeli, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile dikkat çeken, üç farklı renk seçeneği sunan ve piyasaya çıktığında 599 yuan (yaklaşık 84$) fiyat etiketiyle premium bir segmentte konumlandırılan bir üründü.

Huawei’nin yeni nesil kulaklıkları yolda

Yeni modelin, ses kalitesi, pil ömrü ve gürültü engelleme özellikleri açısından öncekinden daha üstün olması bekleniyor. Ancak bu beklentiler henüz resmi bir açıklama olmadığı için varsayımlardan ibaret.

Huawei’nin bu yeni ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Kulaklık ve telefonun özellikleri, resmi tanıtım öncesinde sızdırılabilir. Bu yeni teknolojiler, kullanıcı deneyimini iyileştiren yenilikler sunarak pazardaki yerlerini sağlamlaştırmayı hedefliyor. Huawei’nin katlanabilir telefon ve kablosuz kulaklık alanındaki yenilikleri, teknoloji dünyasında önemli bir merak konusu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx