Fenerbahçe Maçında Fanatizmden Gözleri Kör Olmuş Kişinin “Hatay” Paylaşımı Kanınızı Donduracak

Derin acılar yaşayıp bu sezon Süper Lig’de deprem felaketinin ardından şehrine umut olmak için sahaya çıkan Hatayspor, bu hafta Fenerbahçe’nin konuğuydu. Sahada canını dişine takan ve deprem acısını unutturmak için ter döken Hataysporlu futbolcular Fenerbahçe karşısında 4-2 kaybederken mücadelesiyle alkış topladı. Sosyal medyada ise bir kişinin Hatay ile ilgili paylaşımı kanımızı dondurdu.

Süper Lig’in 9. haftasında Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon deprem felaketini yaşayan Hatayaspor’u konuk etti.

Teknik direktörlüğünü Volkan Demirel’in yaptığı, tüm ülkede saygı ve sevgiyle ağırlanan Hatayspor hak ettiği şekilde yine muhteşem bir şekilde ağırlandı.

Karşılaşma önce Fenerbahçe tribünleri Hataysporlu futbolcuları tribünlere çağırarak bağrına bastı. Ev sahibi ekip karşılaşmayı 4-2 kazanırken, Hatayspor oyunuyla taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı.

Sosyal medyada ise insan demeye utandığımız bir kişi Hatay için öyle şeyler söyledi ki, bu cümleler karşısında kanımız dondu.

Hepimize büyük acılar yaşatan deprem felaketini bu derece çirkin şekilde hatırlatan, fanatizmden gözleri kör olmuş kişinin yazdıklarına söyleyecek söz bulamadık.

Maç esnasında ve sonrasında yaptığı paylaşımlarla sinir uçlarımıza dokunan kişi “Boşuna yıkılmamış Hatay” diyerek yaptığı alçakça paylaşımlar gündem oldu.

O alçak mesajlara gelen tepkiler şöyleydi?

?

?

?

?

Ne diyebiliriz ki? Taraftarlığınız batsın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir