Nihat Kahveci, Beşiktaş’ın Club Brugge Mağlubiyetiyle İlgili Konuştu!

Nihat Kahveci, NutSpor Youtube kanalında Beşiktaş’ın Club Brugge’a 5-0 mağlup olduğu maçı değerlendirdi. Kahveci, “Rıza hocam Beşiktaşlı futbolcular koşamıyor hocam. Normalde Rıza hocanın takımları ısırır, koşar ve mücadele eder ama Beşiktaş, Rıza hocanın gelmesiyle de geri gitti.” yorumunu yaptı.

“BEŞİKTAŞ 4’ÜNCÜ DAKİKADA YEDİĞİ GOLLE MAÇI BIRAKTI”

Eski futbolcu, Brugge’un attığı ilk gol sonrası maçı bıraktığını söyledi ve “Beşiktaş 4’üncü dakikada yediği golle maçı bıraktı ve pes etti. Bu kısım acı.” ifadelerini kullandı.

“BU KADRO ÇOK TEKNİK DİREKTÖR YER”

Beşiktaş’ın güncel kadrosunun çok hoca yiyeceğini belirten yorumcu, “Bu kadro çok teknik direktör yer. Ruh hali de yer bu takım” dedi.

Beşiktaş’ın başkan adaylarının altyapı hakkındaki vaatlerini yorumlayan Kahveci, “Beşiktaş başkan adayları sürekli altyapı hakkında konuşuyor vaatler veriyor ama hiçbir şey olmayacak. Al bak Necip oynuyor 15 sene. Çıkanlar da gitti Beşiktaş’tan.” açıklamasını yaptı.

“RIZA HOCANIN GELMESİYLE DAHA DA KÖTÜYE GİTTİ”

Beşiktaş’ın oyununu değerlendiren Nihat Kahveci, Rıza Çalımbay’ın gelmesiyle oyunun daha da geriye gittiğini söyledi. Kahveci, “Beşiktaş’taki oyun Rıza hocanın gelmesiyle daha da kötüye gitti.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir