Astrolog Rezzan Kiraz’ın ‘Ya Kılıçdaroğlu Ya Fenerbahçe’ Sorusu Kılıçdaroğlu’na Soruldu

Astrolog Rezzan Kiraz’ın seçim ve Süper Lig şampiyonluğuna dair sosyal medyada gündem olan tahmini Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na soruldu.

Yaptığı burç tahminleriyle tanınan astrolog Rezzan Kiraz, Fenerbahçe’nin Süper Ligi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise Cumhurbaşkanlığını aynı anda kazanmasını imkansız olarak değerlendirmişti.

Tabi sosyal medyada hızla yayılan bu tahminin Kiraz’a ait olmadığı iddialarına da rastlamak mümkün. Bunu da belirtmeden geçmeyelim.

Ancak doğruluğu tam olarak teyit edilemese de söz konusu tahmin, son günlerde sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına girmeyi çoktan başardı.

Öyle ki bu tahmin, Habertürk yayınına katılan Kemal Kılıçdaroğlu’na bile gitti ve bunlardan hangisini seçeceği soruldu.

Fenerbahçeli olduğu bilinen Kılıçdaroğlu, seçimleri kazanmak söz konusu olduğu için Galatasaray’ın şampiyonluğuna ‘olur’ verdi.

Kılıçdaroğlu’nun söz konusu soruya verdiği yanıt şöyle:

“Çok zor bir soru. Önce Türkiye tabii. Çünkü Türkiye olmazsa zaten takımlar da olmayacak. Bir Türkiye olmalı. Takımlar da güçlü olmalı, onlar da kendi aralarında yarışmalı. Bütün takımlar bizim takımlarımız. Ama ortaklaştığınız yer neresi? Milli takım. Milli takım şampiyon olursa hepimiz seviniriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir